راز بوک

دفتر طراحی و نشر دیجیتال رازبوک

بزرگترین تولید کننده نرم افزار های آموزشی و کتاب صوتی در کشور

راز بوک

سوالات متداول

سفارش من از چه طریقی ارسال می شود؟

شرکت رازبوک با همکاری شرکت پست مرسولات خود را به هر نقطه ای از ایران ارسال می کند. مرسوله فقط از طریق سرویس پست پیشتاز عادی ارسال شده و مدت زمان تحویل آن حداکثر 2 روز کاری خواهد بود.

 

من هزینه سفارش را پرداخت کردم ، ولی تراکنش ناموفق بود. چه کاری باید انجام دهم؟

شرکت به پرداخت ملت در صورت کسر وجه از حساب شما و ناموفق بودن تراکنش ، همان لحظه پول شما را به حسابتان عودت خواهد داد و می توانید دوباره خرید کنید.

 

من در شهر شیراز زندگی می کنم ، سفارش من از چه طریقی به دستم می رسد؟

به منظور یک پارچه سازی نرخ کرایه و جلوگیری از سواستفاده مالی افراد از مشتریان رازبوک ، مرسوله از طریق نیروهای پست پیک به محل شما ارسال خواهد شد.

 

من مایلم بفهمم که وضعیت ارسال سفارش بنده ، در چه مرحله ای قرار دارد؟

سفارش شما پس از تحویل به ناحیه پستی مبداء ، یک شناسه الکترونیکی 24 رقمی به آن اختصاص می یابد. این کد در پروفایل کاربری شما در قسمت (کد رهگیری پست) قابل مشاهده می باشد. ابتدا به وب سایت www.newtracking.post.ir  مراجعه کرده و کد 24 رقمی خود را وارد نمایید. رهگیری ارسال مرسوله به صورت لحظه ای میسر می گردد.

 

چگونه می توانم از محصولات جدید رازبوک مطلع شوم؟

کافی است در کانال تلگرامی رازبوک عضو شوید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره وب سایت رازبوک به چه معناست؟

به این معنی است که وب سایت رازبوک به منظور حفظ حریم و اطلاعات خصوصی دیگران ، از پروتکل امنیتی SSL استفاده می کند و آدرس وب سایت با https (اتصال ایمن) شروع می شود. نوار سبز رنگ در مرورگر با عنوان قفل سبز ، مصداق این ادعاست. پروتکل امنیتی SSl به شما این امکان را می دهد تا با خیال آسوده اطلاعات خود را در وب سایت وارد کنید ، این به این معنی نیست که اگر این پروتکل در وب سایتی وجود نداشته باشد ، اطلاعات شما توسط آن وب سایت به سرقت می رود. در بستر اینترنت ، هکرها و بدافزارهایی هستند که به صورت اتوماتیک اطلاعات خصوصی و یا شماره کارت بانکی که مثلا در فلان سایت وارد شده را به صورت ناخواسته ضبط کرده و مورد سو استفاده قرار می دهند. به طور کلی این پروتکل یک استاندارد وب برای کد کردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط پروتکل SSL مبادله می شوند ، به صورت کد شده ارسال می گردند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. به همین منظور گوگل با شناسایی و ساماندهی وب سایت های اینترنتی ، برای آن ها گواهی امنیتی SSL صادر می کند و با نصب آن بر روی دامنه ، دسترسی هکرها و بد افزارها به وب سایت مورد نظر غیر ممکن می گردد.